Accessories, Moulded gasket seal
Technical Specifications:
| Net weight | 1.232 g |
| Limit temperature | -40 °C … 120 °C |
| RoHS Compliance Status | Compliant without exemption |
| REACH SVHC | No SVHC above 0.1 wt% |
| BG | 2 |
| Colour (RAL) | RAL 7035 |
| Sealing | NBR |
| Size | 2 |
Accessories, Moulded gasket seal
| Net weight | 1.232 g |
| Limit temperature | -40 °C … 120 °C |
| RoHS Compliance Status | Compliant without exemption |
| REACH SVHC | No SVHC above 0.1 wt% |
| BG | 2 |
| Colour (RAL) | RAL 7035 |
| Sealing | NBR |
| Size | 2 |
Reviews
There are no reviews yet.