Mounting screw, Cabtite (cable entry system), Stainless steel, rust-proof, silver, Height: 30 mm, Width: 8.5 mm, Depth: 8.5 mm
Technical Specifications:
| Depth | 8.5 mm |
| Depth (inches) | 0.335 inch |
| Height | 30 mm |
| Height (inches) | 1.181 inch |
| Width | 8.5 mm |
| Width (inches) | 0.335 inch |
| Net weight | 28 g |
| RoHS Compliance Status | Compliant without exemption |
| REACH SVHC | No SVHC above 0.1 wt% |
| Material | Stainless steel, rust-proof |





Reviews
There are no reviews yet.