Active components, Cartridge fuse
Technical Specifications:
| Net weight | 5.7 g |
| RoHS Compliance Status | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC above 0.1 wt% |
| Colour | beige |
| Version | Fuse accessories |
| Characteristics | slo-blo |
| Colour | beige |
| Version | Fuse accessories |
| Rated voltage | 380 V |
| Rated current | 4 A |





Reviews
There are no reviews yet.