Mounting foot
Technical Specifications:
| Depth | 12 mm |
| Depth (inches) | 0.472 inch |
| Height | 126 mm |
| Height (inches) | 4.961 inch |
| Width | 12 mm |
| Width (inches) | 0.472 inch |
| Net weight | 84 g |
| RoHS Compliance Status | Compliant without exemption |
| REACH SVHC | No SVHC above 0.1 wt% |





Reviews
There are no reviews yet.