Technical Specifications:
| Depth | 24 mm |
| Depth (inches) | 0.945 inch |
| Height | 218 mm |
| Height (inches) | 8.583 inch |
| Width | 54 mm |
| Width (inches) | 2.126 inch |
| Net weight | 237.908 g |
| Storage temperature | -40…60 °C |
| Operating temperature | -25…50 °C |
| RoHS Compliance Status | Compliant with exemption |
| RoHS Exemption (if applicable/known) | 6c |
| REACH SVHC | Lead 7439-92-1 |
| SCIP | 348848c5-21ff-4d79-b541-7c34c4908172 |





Reviews
There are no reviews yet.