Technical Specifications:
| Depth | 36 mm |
| Depth (inches) | 1.417 inch |
| Height | 218 mm |
| Height (inches) | 8.583 inch |
| Width | 54 mm |
| Width (inches) | 2.126 inch |
| Net weight | 210 g |
| Storage temperature | -40…60 °C |
| Operating temperature | -25…50 °C |
| RoHS Compliance Status | Compliant without exemption |
| REACH SVHC | No SVHC above 0.1 wt% |





Reviews
There are no reviews yet.