Technical Specifications:
| Net weight | 1.232 g |
| RoHS Compliance Status | Compliant without exemption |
| REACH SVHC | No SVHC above 0.1 wt% |
| Colour | beige |
| Version | Fuse accessories |
| Cartridge fuse | G-Si. 5 x 25 |
| Characteristics | medium time-lag |
| Colour | beige |
| Optical function display | Yes |
| Version | Fuse accessories |
| Rated voltage | 250 V |
| Rated current | 6.3 A |





Reviews
There are no reviews yet.