Accessories, Enclosures accessories
Technical Specifications:
| Net weight | 2 g |
| Limit temperature | -40 °C … 125 °C |
| RoHS Compliance Status | Compliant without exemption |
| REACH SVHC | No SVHC above 0.1 wt% |
| BG | 3 |
| Colour (RAL) | RAL 3020 |
| Sealing | Silicone |
| Size | 3 |
Accessories, Enclosures accessories
| Net weight | 2 g |
| Limit temperature | -40 °C … 125 °C |
| RoHS Compliance Status | Compliant without exemption |
| REACH SVHC | No SVHC above 0.1 wt% |
| BG | 3 |
| Colour (RAL) | RAL 3020 |
| Sealing | Silicone |
| Size | 3 |
Reviews
There are no reviews yet.