HDC insert, Number of poles: 2, Size: 8
Technical Specifications:
| Height | 46 mm |
| Height (inches) | 1.811 inch |
| Width | 42 mm |
| Width (inches) | 1.654 inch |
| Length | 140 mm |
| Length (inches) | 5.512 inch |
| Mounting dimension – height | 130 mm |
| Mounting dimension – width | 32 mm |
| Net weight | 141 g |
| BG | 8 |
| Colour | Silver grey |
| Material | Stainless steel, rust-proof |
| Number of poles | 2 |
| Series | HighPower |
| Size | 8 |
| Colour | Silver grey |
| Material | Stainless steel, rust-proof |
| Series | HighPower |





Reviews
There are no reviews yet.