Fixing clip
Technical Specifications:
| Depth | 12.8 mm |
| Depth (inches) | 0.504 inch |
| Height | 14.7 mm |
| Height (inches) | 0.579 inch |
| Width | 15.1 mm |
| Width (inches) | 0.594 inch |
| Net weight | 0.168 g |
| RoHS Compliance Status | Compliant without exemption |
| REACH SVHC | No SVHC above 0.1 wt% |
| Material | metal |





Reviews
There are no reviews yet.