Fixing clip
Technical Specifications:
| Depth | 12.8 mm |
| Depth (inches) | 0.504 inch |
| Height | 1.9 mm |
| Height (inches) | 0.075 inch |
| Width | 12.5 mm |
| Width (inches) | 0.492 inch |
| Net weight | 0.2 g |
| RoHS Compliance Status | Compliant without exemption |
| REACH SVHC | No SVHC above 0.1 wt% |
| Material | Plastic |





Reviews
There are no reviews yet.