Disconnect plug (terminal), beige
Technical Specifications:
| Width | 4.95 mm |
| Width (inches) | 0.195 inch |
| Net weight | 0.01 g |
| Storage temperature | -25 °C…55 °C |
| Ambient temperature | -5 °C…40 °C |
| RoHS Compliance Status | Compliant with exemption |
| RoHS Exemption (if applicable/known) | 6c |
| REACH SVHC | Lead 7439-92-1 |
| SCIP | 45173c19-8a33-4947-bc2b-512a20c76dcd |
| Colour | beige |
| Type of fixing | when screwed in |
| Type of connection | Plug-in connection |





Reviews
There are no reviews yet.